O firmie

MAR-BUD to grupa firm mających w logo nazwę MAR-BUD.

W skład grupy wchodzi:

  • Firma Usługowo Handlowa Mar-Bud Jan Soczewka
  • Mar-Bud Budownictwo Sp. z o.o.

FUH MAR-BUD

Firma Usługowo-Handlowa „Mar-Bud” Jan Soczewka powstała w 1997 roku. Założycielem i do dziś zarządzającym firmą jest p. Jan Soczewka. Firma "Mar-Bud" rozpoczęła działalność od usług żelbetowych. Wynikało to z zapotrzebowania rynku na nowoczesne i profesjonalne usługi w tym zakresie. W początkowym okresie działalności położyliśmy szczególny nacisk na profesjonalne i specjalistyczne usprzętowienie firmy. Następnym krokiem był zakup środków transportu na potrzeby budów oraz uruchomienie hurtowni materiałów budowlanych będącj pewnym i terminowym źródłem zaopatrzenia dla prowadzonych inwestycji. Zakończeniem budowy działu Kompleksowego Wykonawstwa Robót Żelbetowych było zakupienie rusztowań systemowych oraz pomp do pompowania betonu.

Na dzień dzisiejszy firma zajmuje się również wynajmem powierzchni biurowych i magazynowych.

MAR-BUD Budownictwo Sp. z o.o.

MAR-BUD Budownictwo Sp. z o.o. powstała w 2010r., w wyniku wyodrębnienia działalności budowlanej z Firmy Usługowo-Handlowej „Mar-Bud” Jan Soczewka.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest Generalne Wykonawstwo obiektów z zakresu budownictwa :

  • kubaturowego (biurowce, hotele, centra handlowe, budynki mieszkalne i sportowe),
  • remonty i modernizacje obiektów w tym zabytkowych,
  • inżynieryjnego (mosty, wiadukty, lotniska, stadiony),
  • przemysłowego (fabryki, hale magazynowe),
  • ekologicznego (oczyszczalnie ścieków),
  • kolejowego.

Niezależnie od kompleksowej realizacji obiektów spółka wykonuje stany surowe ze szczególnym uwzględnieniem Robót Żelbetowych do których posiadamy profesjonalne usprzętowienie.

Uzyskane referencje, z licznych realizacji, w których z powodzeniem uczestniczyła firma „Mar-Bud” dają gwarancję BUDOWY NA CZAS, wysokiej jakości świadczonych usług oraz satysfakcji Klienta.

MAR-BUD Budownictwo Sp. z o.o. prowadzi również Handel materiałami budowlanymi, co daje dodatkowe bezpieczeństwo w obszarze zaopatrzenia.

 

Sukces grupy MAR-BUD nie był by możliwy bez sprawdzonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Tworzony zespół konsekwentnie dobieraliśmy na potrzeby opracowanej strategii rozwoju firmy, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm naszej 100 osobowej załogi.